Szukasz?

niedziela, 30 czerwca 2013

Eveline Slim Extreme 4D Złote serum wyszczuplająco-modelujące-recenzja


Znalezione przypadkiem i... ŁAŁ O_O"-> oryginał(klik)
Ale pomijając to, ze jedyne co mi sie nie podoba to takie nagłe urwanie melodii przedstawiam temat dzisiejszego posta:


 Od producenta:


<strona producenta-klik>

<trendy kosmetyczne-klik>

To samo pisze na opakowaniu.

 Sposób użycia:Przepraszam za jakość, aparat od jakiegoś czasu mi wariuje i ma humory=.='

Skład:Tak samo jak w przypadku peelingu produkt nie był testowany na zwierzętach.

Cena i dostępność:

Jeszcze nie widziałam. Spodziewam się w Rossmanach i innych drogeriach z produktami tej firmy. Łatwa dostępność, cena jak w przypadku innych produktów. Według trendów to będzie 21,99zł ;3

Opakowanie:

Wykonane z polietylenu jak peeling. Solidne z "klikowym" otwarciem.Łatwo otworzyć, łatwo zamknąć, lecz nie wyleje si przy potrząsaniu(tak sądzę).
Złote, jednolite opakowanie ze znanym napisem. Duża nazwa, pogrubione "4D" i na dole typowe dla firmy efekty w trójkącikach. Tak, jak patrze to pierwsze co się rzuca w oczy(idąc od góry) to gratis, 4D i czerwony trójkącik :3. Pierwsze wrażenie najważniejsze, a to przyciąga. Eveline ma chyba dobrych ludzi od reklamy :D.

Zapach:

Mocniejszy niż peeling, lecz ciągle przyjemny i nieokreślony.

Konsystencja i wydajność:

Zdjęcia na ręce:

Roztarcie:
Użycie:

Wygodne. Ubieramy się, wsmarowujemy. Po myciu i peelingu, wycieramy się i to samo. Dość szybko się wchłania. Co z efektem chłodzenia? Gdy pierwszy raz go zastosowałam bez czytania i włożyłam piżamę, która leżała mi na kaloryferze(dla ciepła <3) po chwili doznałam szoku. Cóż, produkt w sam raz na lato. "Dla ochłody" ;__;". Działa, serio.


Efekty:

Z racji na krótki czas stosowania(z dwa tygodnie?) nie mogę się chyba w pełni dobrze wypowiedzieć. Jedyne czego jestem w 100% pewna to to, że efekt chłodzenia naprawdę, naprawdę działa. Według mnie takie preparaty są tylko dodatkiem ponieważ... Bez ćwiczeń i odpowiedniej diety(tak, chodzi tu o sposób odżywiania, nie nierozsądne ograniczanie jedzenia! >O<") nic wam nie pomoże. Ot :3. Ten krem może pogłębić, utrwalić trochę efekt, lecz pozostawiony sam sobie jako główna i jedyna broń w walce z niedoskonałością... cudów się nie spodziewajmy :3.

 Podsumowując:

-stosowanie +
-cena i dostępność: +
-opakowanie +
-konsystencja i wydajność +
-użycie +
-efekty: +/0

1 komentarz:

  1. buu efekt chłodzenia- nie przepadam chociaż na upały w sam raz ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...